SUPER DOUBLES NIGHT TENNIS AGRONOMIE
Club: CS Tenis Prim
 
Judet: Bucuresti
Localitate: Bucuresti Sector 1
Adresa: Complex Studentesc Agronomie
 
Categorie: special
Perioada: 4 Noiembrie - 22 Noiembrie
Suprafata: Zgura
Terenuri: 5
 
 
Organizator: Asociatia Club Sportiv Tenis Prim
Telefon: 0722.223.484
E-mail: claudiu_tenis@yahoo.com
 
Director de turneu: Claudiu Munteanu
Detalii tehnice specifice

Perioada de desfasurare: 04.11 - 22.09. Meciurile din grupe se pot juca in intervalul 04.11 (luni) - 15.11 (vineri). Meciurile de pe tabloul eliminatoriu vor incepe dupa terminarea grupelor. Toate partidele vor avea ora de start intre 20:00 si 22:00. Programarile pentru toate meciurile din grupe vor fi disponibile imediat dupa tragerea la sorti.

Format de joc:

- faza grupelor: se formeaza grupe a cate 4 echipe, sistem de joc fiecare cu fiecare (3 meciuri/echipa);

- faza eliminatorie: primele doua clasate din fiecare grupa vor juca pe un tablou eliminatoriu cu pozitii prestabilite.

Considerand ora inaintata de joc a meciurilor, turneul nu va beneficia de prezenta directorului de concurs in baza. Eventualele neintelegeri vor fi rezolvate pe cale amiabila, intre cei patru adversari.

Punctaje: punctele vor fi acordate conform grilei de punctaj pentru evenimentele Silver, in functie de numarul total de participanti.

Rezultate
Campioni Premii
Selecteaza tablou
Nivel 5 DUBLU (INTERZIS ECHIPELOR IN FORMAT N4 + N6)
Selecteaza faza
Grupa A
Grupa A
Grupa A
Daniel Iordan NVL 5
Elizeu Folescu NVL 5
6 6
    vs
Adrian Buse NVL 5
Robert Buse NVL 4
1 4
Cristina Dumitriu NVL 4
Cristian Dumitriu NVL 5
2 3
    vs
Adrian Ispas NVL 5
Dan Niculescu NVL 4
6 6
Adrian Buse NVL 5
Robert Buse NVL 4
    vs
Cristina Dumitriu NVL 4
Cristian Dumitriu NVL 5
Bogdan Mihaila NVL 5
Radu Focseneanu NVL 5
65 6 10
    vs
Daniel Iordan NVL 5
Elizeu Folescu NVL 5
77 3 3
Cristina Dumitriu NVL 4
Cristian Dumitriu NVL 5
3 2
    vs
Bogdan Mihaila NVL 5
Radu Focseneanu NVL 5
6 6
Adrian Ispas NVL 5
Dan Niculescu NVL 4
6 3 10
    vs
Adrian Buse NVL 5
Robert Buse NVL 4
2 6 1
Bogdan Mihaila NVL 5
Radu Focseneanu NVL 5
4 1
    vs
Adrian Ispas NVL 5
Dan Niculescu NVL 4
6 6
Daniel Iordan NVL 5
Elizeu Folescu NVL 5
6 77
    vs
Cristina Dumitriu NVL 4
Cristian Dumitriu NVL 5
4 64
Adrian Ispas NVL 5
Dan Niculescu NVL 4
4 1
    vs
Daniel Iordan NVL 5
Elizeu Folescu NVL 5
6 6
Adrian Buse NVL 5
Robert Buse NVL 4
3 2
    vs
Bogdan Mihaila NVL 5
Radu Focseneanu NVL 5
6 6