PLATINUM BUCURESTI - WILSON CUP I
Club: Academia de Tenis Herastrau
 
Judet: Bucuresti
Localitate: Sector 1
Adresa: Sos. Nordului, Nr. 7-9
 
Categorie: platinum
Perioada: 26 August - 30 August
Suprafata: Zgura
Terenuri: 9
 
 
Organizator: Special Agrement SRL
Telefon: 0721.255.444
E-mail: tp@mpg.com.ro
 
Director de turneu: Ion Tupa
Reguli Covid-19

In conformitate cu toate reglementarile si recomandarile autoritatilor, participarea la evenimentul PLATINUM Bucuresti 2020 se supune urmatorului set de reguli:

-accesul in baza va fi permis exclusiv jucatorilor aflati in turneu, insotitorii neavand acces in incinta clubului pe durata competitiei (exceptie: jucatorii minori au dreptul la un insotitor)

-toti participantii se vor supune triajului epidemiologic (la intrarea principala)

-purtarea mastii de protectie in toate spatiile inchise este obligatorie

-tribunele vor ramane inchise pentru spectatori.

Va multumim pentru intelegere!

Rezultate
Campioni Premii
Selecteaza tablou
Nivel 5 SIMPLU (VARSTA PESTE 13 ANI)
Selecteaza faza
Q
R32
R16
Sferturi
Semifinala
Finala
Dan Gongu NVL 5
    vs
BYE
Dan Gongu NVL 5
Cristian Chiuta NVL 5 3 6 10
    vs
Christian Schoppmeyer NVL 5 6 0 4
Florin Nasture NVL 5
    vs
BYE
Stefan Ungurean NVL 5
    vs
BYE
Adrian Scarlat NVL 5
    vs
BYE
Bogdan Manolescu NVL 5
    vs
BYE
Vlad George NVL 5
    vs
BYE
Vlad George NVL 5
Andrei Carcu NVL 5
    vs
BYE
Andrei Carcu NVL 5
David Andrita NVL 5
    vs
BYE
Gabriel Neagoe NVL 5 2 1
    vs
Mihai Manea NVL 4 6 6
Mihai Manea NVL 4
Mircea Crainiciuc NVL 5
    vs
BYE
Gabriel Niculescu NVL 5
    vs
BYE
Marco Gabriel Apetre NVL 5
    vs
BYE
Teodor Irimescu NVL 5
    vs
BYE
David Stefanescu NVL 5
    vs
BYE
Marius - Sorin Marin NVL 5
    vs
BYE
Gheorghe Paladi NVL 5
    vs
BYE
Ioan Constantin Stanciu NVL 5 3 6 11
    vs
Toma Pislaru NVL 4 6 0 13
Toma Pislaru NVL 4
Aurelian Dinita NVL 5
    vs
BYE
Ralph Boccalini NVL 5
    vs
BYE
Constantin Dinu NVL 5
    vs
BYE
Marius Anton NVL 5
    vs
BYE
Marius Anton NVL 5
Stefan Velea NVL 5
    vs
BYE
Stefan Velea NVL 5
Riccardo Pasut NVL 5
    vs
BYE
Marin Erimia NVL 5
    vs
BYE
Marin Erimia NVL 5
Gabriela Mutu NVL 5 0 1
    vs
Daniel Jinga NVL 5 6 6
Daniel Jinga NVL 5
Petrica Dumitrascu NVL 5
    vs
Adrian Nita NVL 5 wo.
Nicolae Calin NVL 5
    vs
BYE
Florin Olaru NVL 5
    vs
BYE
Florin Olaru NVL 5
Oana Doina Trusca NVL 5 4 1
    vs
Vincenzo Aiello NVL 5 6 6
Stefano Dossena NVL 5
    vs
BYE
Andrei Gradinaru NVL 5
    vs
BYE